Як доїхати

До нас приїжджають гості з різних країн і міст. Ми завжди готові допомогти з вибором маршруту та підготовкою до поїздки.

Коли приїжджати:

Початок заїзду та медичного огляду - неділя і понеділок вранці. Поїздку ми рекомендуємо планувати в неділю. По неділях до нас більше ходить транспорту та висока реальність зайняти вільні місця. Найзручніше для вас денний час приїзду в неділю перед обідом.

Як добиратися:

Для тих хто їде на автомобілі пропонуємо ознайомитись з картою в розділі Контакти.Для тих хто їде маршрутним транспортом радимо ознайомитися як добиратися з головних напрямків.

З Києва:

1. Прямий маршрут з ст. метро "Лісова" до с. Авдіївка, відправлення по неділях об 11:40 (бронь по телефону 099 62 75 200), прибуття в Авдіївку в 15:30 (ми вас зустрічаємо)

2. Маршруткою з ст. метро "Лісова" їхати до Чернігова. Далі з центрального автовокзалу їхати автобусом Чернігів-Розльоти до с. Радичів зупинка "Пансіонат"

Послуги таксі:

Усіх гостей зустрічаємо в Понорниці, Авдіївці і Оболоння за ціною маршрутки. Пансіонат Десна, при необхідності, може за додаткову плату запропонувати послуги таксі своїм транспортом до потрібного місця призначення.

Контакти

+380671977807 (Viber)

+380667866294 (WhatsApp)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.