Наші кімнати для тих, хто любить комфорт! Кожна з кімнат має свій дизайн і планування. Вам буде непросто знайти однакові…
Здорова їжа, приготована належним чином, покращує здоров'я, додає років життя, наповнює організм енергією на кожен день. У нашій їдальні триразове…
Відвідування нашої фінської сауни з басейном подарує вам бадьорість і позитивні емоції! У вас покращиться діяльність серцево-судинної системи. Легкі запрацюють…
Якщо люди обмежені в переміщенні, у них є можливість бути в русі в нашому басейні. Відвідування басейну це найприємніший вид…
Пансіонат Десна знаходиться серед природних красот Мезинського національного природного парку. Круті і лісисті пагорби - на правому березі Десни, а…

Відгуки

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Дякуємо всьому колективу за добре відношення, дружній колектив, смачну їжу. Стало набагато краще здоров'я. Бажаємо успіху, здоров'я, щастя. Велике дякуємо! 

02.03.2017

Лутченко Н. и Короткевич Н. м. Ромни

Сердечно Дякуємо Господа нашого і Вас за те що ви з любов'ю і розумінням ставилися до нас. За те, що виліковували наші фізичні та духовні недуги. Нехай Господь благословить Вашу працю, тому, що ви працювали не тільки для людей, а й для Бога.

22.10.2015

Бутурлін Микола і Ольга с. Бакаївка

Прекрасне місце, прекрасні люди! Величезне благословення побувати серед вас! Слава Богу за вас! Спасибі за любов і турботу!

07.09.2016 

Сім'я Денисюк

Спасибі величезне за Вашу турботу про нас, за духовну настанову, зарядку, басейн, масаж, веганські харчування і комфортні умови! Бажаємо вам, щоб ви процвітали в усьому і духовно і матеріально. Всіх благ вам!

10.08.2017

Кухаренко Олена м. Киев

Дорогі співробітники пансіонату Десна! Дякую Господу за всіх вас, за вашу увагу, турботу і щирість. Дякую за те, що допомогли мені поліпшити своє здоров'я через харчування, зарядку фізичну, прогулянки і процедури. Нехай Бог благословить вас в цій благословеній праці!

21.05.2015

Геворг Агабекян р Чернігів

Дякуємо за диво, яке ми побачили. Дякуємо за любов яку ми відчули від кожного співробітника вашого пансіонату! Забираємо з собою все, що бачили, слухали і записали.

21.06.2015

Вишнякова Віра, Сенько Наталія м.Гродно

Велика подяка всьому колективу за любов, турботу і чудовий відпочинок. Ми отримали величезне задоволення, відпочили душею і тілом. Бажаємо вам великих успіхів у вашій благородній справі. Щастя, удачі і благополуччя вам і вашим родинам! Божого вам благословення!

20.10.2016

Сім'ї Ющенко і Дмитренко, м Київ

Щиро вдячні за турботу, увагу, професіоналізм. Ці 10 днів прожили наче в раю, далеко від жорсткої реальності. Ваші квіти, сади, фонтани, рибки, а, найперше, добрі і уважні люди сприяли відновленню фізичного та духовного здоров'я. Будемо розповідати про вас усім!

10.08.2017

Прокопенко Р. м. Суми, Терещенко С. м. Корюківка

Про пансіонат

У пансіонаті Десна можна не тільки відпочити, а й зміцнити своє здоров'я. Наша лікувально-оздоровча програма спрямована на лікування та профілактику захворювань. Немедикаментозні процедури і вегетаріанська дієта допомогли багатьом нашим гостям поліпшити самопочуття і навіть позбавитися від хвороб.

Детальніше